Click to listen highlighted text!
Get Adobe Flash player

Hlášení rozhlasu dne 22. 11. 2021

Plánovaná listopadová akce posezení se seniory na sále restaurace Slunce je bohužel z důvodu sílící epidemie covidu zrušena. Setkání plánujeme spojit s klubovým pořadem Pavlíny Filipovské. Těšit se tak můžete na vyprávění o životě, vzpomínky na tatínka Františka Filipovského, začátky v divadle Semafor a také několik písniček. Těšíme se na vás 4.12.2021 od 17:00 hodin na sále restaurace Slunce, kde bude pro seniory ve věku 65+ vstupné zdarma a připraveno také drobné občerstvení a teplý nápoj. Platné vstupenky pro seniory je možno ZDARMA vyzvednout na podatelně městského úřadu, ostatní zájemci o toto setkání mohou vstupenku zakoupit v předprodeji na podatelně za 200,-Kč. Podmínkou pro platný vstup je potřeba dodržet platné hygienické nařízení.

Vzhledem k epidemiologické situaci jsme bohužel nuceni zrušit také avizované semináře ke kotlíkovým dotacím. Jakmile to situace dovolí, semináře se uskuteční. Veškeré informace lze získat na infolince 722 960 675, v provozní dobu v 8-16 hod nebo na emailu: kotlikovedotace@kr-kralovehradecky.cz. Omlouvám se za komplikace a děkuji za pochopení.

Současná opatření k nepříznivé epidemiologické situaci, aktuální vládní opatření a pravidla pro účast na akcích nad 20 lidí (pouze očkovaní nebo Ti, kdo prodělali COVID-19) nás dostávají do svízelné situace. S velkou lítostí Vám oznamujeme, že nedělní plánovaná akce čertoviny a rozsvěcení vánočního stromu na náměstí je bohužel zrušena!

Click to listen highlighted text!