Get Adobe Flash player

Další informace

Masopustní rej

Oslava letošního masopustu připadla na sobotu 11. února 2017 a tak se v sobotním odpoledni pilníkovské náměstí postupně zaplnilo maskami a masopustní rej mohl začít.

Začátek průvodu byl sice o něco opožděn, ale to tolik nevadilo, protože v podloubí na náměstí bylo připravené občerstvení a k poslechu, a někomu i k tanci, vesele vyhrával magnetofon. Účastníci si také mohli zakoupit klasické produkty z vepřové zabíjačky, jako jsou jitrnice, prejt, ovar, prdelačka – prostě každý si našel, na co měl zrovna chuť. Na zapití bylo studené pivo nebo teplý čaj, grog či svařené víno a samozřejmě nechyběly ani různé nealkoholické nápoje. Na všech stolech pod stany byly připravené dobré masopustní koláčky. Kdo přišel v masce, obdržel poukázku na jídlo a pití zdarma.

Pokračovat ve čtení

Přihláška do mysliveckého kroužku

Vážení rodiče,

Myslivecký spolek Pilníkov zahájí od 15.2.2017 činnost mysliveckého kroužku, který se bude věnovat poznávání přírody, její ochraně a pohybu v ní. Členové tohoto kroužku se budou pravidelně setkávat každou středu od 15.00 h do 17.00 hodin v mysliveckém srubu u fotbalového hřiště. Za příznivého počasí se budou členové kroužku vydávat za zážitky a poznáním do přírody. Máte-li zájem přihlásit vaše dítě mezi ostatní zájemce o poznávání přírody, vyplňte prosím spodní část tohoto listu. Kroužek povedou manželé Hanušovi s dlouholetou zkušeností s vedením dětí v této zájmové oblasti.

Ing. Jaroslav Kult

 

Mám zájem, aby syn – dcera navštěvoval/a myslivecký kroužek.

Jméno, příjmení …………………………………..

Datum narození ………………………………

Bydliště …………………………………………………………..

Zdravotní poj. ………………………………….

Telefonické spojení na zákonného zástupce ……………………………………..

Případné dotazy na telefonu 721 347 496 (Dušan Hanuš).

Vyplněnou přihlášku přineste na zahajovací schůzku 15.2.2017 v 15.00 hodin. Děkujeme.

starosta

VYCHÁZKA NA SEVERKU

Vyznavačům zdravého životního stylu připomínáme, že 7. ledna ve 14.00 hodin vycházíme z náměstí na letošní první turistický výšlap. Celková délka procházky je 10 km se zastávkou na občerstvení v restauraci Severka v Dolcích. Těšíme se na vaši účast.

Starosta